Sekcja Combat Ju-Jitsu dla młodzieży

Sekcja Combat ju-jitsu/Karate Combat jest przeznaczona nie tylko dla osób rozpoczynających karierę w sportach walki , ale również dla zawodników trenujących różne systemy karate i ju-jitsu sportowego.

Geneza powstania Combat ju-jitsu to jednostki specjalne  USA,  Niemcy i Austria. Nasza kadra trenerska szkoliła się z w/w jednostkami na specjalistycznych międzynarodowych zgrupowaniach uzyskując kwalifikacje trenerskie oraz stosowne uprawnienia w Polsce. W naszym kraju Comabat ju-jitsu pojawiło się w latach 90-tych, w jednostce powietrzno-desantowej, która została przyjęta jako pierwsza w skład wojsk NATO. W zakresie Karate twórca polskiego systemu 9DAN Karate M. Grubski wielokrotny Mistrz Świata dopracował polski system Karate Combat -efekt to jedna z form Grom Combat. Elementy są obecnie wykorzystywane w programach policyjnych, jednostek specjalnych wojskowych i Żandarmerii uzupełniając proste standardy Krav-Maga. Treningi dają szanse uzyskania rzadkich kwalifikacji instruktorskich przydatnych w resortach siłowych. A na warsztatach z wielokrotnym Mistrzem Świata Karate możliwość wzbogacenia swego warsztatu techniczno-taktycznego.

W obecnej sytuacji podjęto, decyzję o organizacji dodatkowych warsztatów i kursów z zakresu strzelectwa dynamicznego dla pełnoletnich uczestników w ramach zajęć.